Керована світлодіодна СМАРТ люстра Ромби 6 з підсвічуванням RGB
Керується з пульта, смартфона та вимикача:
• зміна температури світла
• зміна яскравості свічення
• підсвічування RGB
• швидка зміна режимів за допомогою вимикача (нейтральне світло, холодне світло, тепле світло, RGB, нейтральний + RGB)
Потужність освітлення 120Вт
Висвітлить приміщення до 25 кв.м.
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Кріпиться на монтажну планку
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество источников света | 7 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Мощность лампы | 120 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 120 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 91 см |
| Ширина | 73 см |
| Высота | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 330 ₴










