
Люстра светодиодная Квадраты 4+4 Белая с прозрачным акрилом 144 вт до 25 м.кв Vatan Light 1180/4+4 WH
2 100 ₴
- В наличии
- Код: 1180/4+4 WH
+380 (66) 736-45-56
- +380 (99) 043-20-10
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна люстра:
1. Іде з пультом керування у комплекті . Навіть є можливість керувати люстрою за допомогою смартфону 📱 (але не всі моделі підходять)
2. За допомогою пульта яскравість можна зменшувати до 10% світла (нічний режим) та збільшувати до 100% світла 💫
3. Також регулюється температура світла від 3000К до 6500К. Простими словами є можливість обирати тепле🟡 (жовте) світло, біле ⚪️ (холодне) світло, або денне яскраве 🌞☀️
4. На основі люстри іде трьох кольорова підсвітка: червона 🔴, синя 🔵 та фіолетова 🟣
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 см |
| Диаметр | 50 см |
| Высота | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴










