- Розміри:В - 8 см
Ш - 56 см - Джерело світла:світлодіодна, 105 W,
(5775 lm) - Вага:2.04 kg
- Оснащення:пульт, димер, світлодіодне підсвічування
- Висота:8 см
- Ширина (Діаметр):56 см
- Діаметр основи:22 см
- Тип ламп:світлодіодна
- Світловий потік:5775 lm
- Загальна потужність:105 W
- Ступінь захисту:IP20
- Вага:2.04 kg
- Площа освітлення :0-10m², 10-20m²
- Оснащення:пульт, димер, світлодіодне підсвічування
- Тип кріплення:монтажна планка
- Матеріал каркасу:метал
- Матеріал плафона, підвісок:акрил
- Тип покриття:фарба
- Довжина монтажної планки:10 см
- Кольорова температура:4100K, 3200K, 6500K
- Призначення:для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
- Тип керування:настінний вимикач
- Тип світильника:пристельовий
- Габарити упаковки:27x27x12
- Кількість коробок:1
- Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт):0.009 м³
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 7 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 105 Вт |
| Степень защиты IP | 44 |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 105 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Лепестки |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 56 см |
| Высота | 8 см |
| Вес | 2.04 г |
| Диаметр потолочной чаши | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 660 ₴








